Betónový plot je najlepšia voľba!

betonové ploty Remu vlnka

Betónové ploty je možné vidieť takmer všade – v blízkosti obytných budov, škôl a priemyselných podnikov. Táto popularita je spôsobená jeho výhodami: prijateľná cena, dobrý dizajn, pevnosť, odolnosť a jednoduchá inštalácia.

Pri výbere betónového plotu sa nebojte, že sa rokmi znehodnotí ako v prípade kovových a drevených plotov. Toto je najlepšia možnosť, ktorá ochráni váš majetok a umožní vám skryť sa pred zvedavými očami!

Prečo si vybrať betónový plot

Betónový plot je krásny a spoľahlivý typ plotu. Konštrukcia je vyrobená z kvalitných stavebných materiálov s použitím moderných technológií. Základom betónovej zmesi je vysokopevnostný cement 42,5P, praný riečny piesok a superplastifikátory. To vám umožní dosiahnuť vysokú kvalitu a pevnosť plotu, ako aj niekoľkonásobne zvýšiť jeho životnosť! Na zvýšenie bezpečnosti konštrukcie sa používa oceľová výstuž rôznych hrúbok: 6 mm pre dosky a 8 mm pre stĺpy.

Na oplotenie okolia domu a vytvorenie bezpečného miesta na hranie detí v blízkosti školy a škôlky je výhodné použiť betónový plot. Betónové oplotenie je žiadané medzi logistickými a priemyselnými podnikmi, ktoré potrebujú zabezpečiť sklady a výrobu pred cudzincami. Okrem toho je možné na zónovanie použiť betónové dosky.

Čím sa betónový plot Remu líši od iných typov plotov

Betón má niekoľko dôležitých výhod:

• Pevnosť a odolnosť konštrukcie – kvalitné materiály výrazne zvyšujú pevnosť a životnosť betónového plotu.

• Jednoduchá údržba – odolný voči poškodeniu, nevyžaduje špeciálnu údržbu, ľahko sa opravuje. výmena poškodenej položky.

• Odolnosť voči vonkajším vplyvom – betónový plot sa nebojí náhlych zmien teplôt, mrazu či UV žiarenia.

• Šetrnosť k životnému prostrediu – plot je vyrobený z prírodných materiálov, ktoré nepoškodzujú zdravie a životné prostredie.

• Všestrannosť – rôzne textúry a úpravy vám umožňujú vybrať si plot pre exteriér budovy a terénne úpravy.

• Rýchla montáž – montáž plotu si nevyžaduje žiadne špeciálne náradie a znalosti

Inštalácia betónového plotu Remu je rozumné a praktické rozhodnutie. Spĺňa medzinárodné normy a odoláva všetkým poveternostným vplyvom. Na rozdiel od kovových konštrukcií takýto plot nepodlieha korózii a v porovnaní s prírodným kameňom je betónová konštrukcia rovnako spoľahlivá, ale bude stáť oveľa lacnejšie.

Welcome to Primabyvanie.sk, where words come alive and stories unfold! We are not just a company; we are a passionate team of wordsmiths dedicated to bringing your ideas to life through the art of blogging.

Newsletter