Urobte si prenosnú detskú posteľ

  • Keď som bol dieťa, trávil som toľko času, koľko som mohol, v obývačke starých rodičov. Keď sme boli spolu, celá moja rodina sa zhromaždila pri ich veľkej televízii a dlho do noci pozerali staré hry. Každá osoba mala svoje vlastné pridelené miesta; Keď všetci moji súrodenci ležali na obrovskej koženej pohovke a všetky kreslá boli plné dospelých a dospievajúcich bratrancov, vždy som mal pekné miesto na podlahe, hoci by ste ma nikdy nepočuli sťažovať sa. Vlastne som si užil svoje miesto vďaka peknej modrej a oranžovej penovej skladacej posteli, ktorá bola pre mňa ideálna. Keď som sa však nedávno pokúšal nájsť niečo podobné pre moje vlastné netere a synovcov, bol som ohromený cenami, za ktoré sú dostupné v obchodoch. V reakcii, Vytvoril som si vlastný a bol to taký jednoduchý projekt, o ktorý sa chcem podeliť s ostatnými, ktorí možno potrebujú niečo podobné pre svojich najmenších. Tu je návod, ako na to.

Krok 1 – Získajte vankúše

Na začiatok tohto DIY budete musieť nájsť tri obliečky na vankúše, ktoré možno prať v práčke. Deti sú neporiadne, takže možnosť ľubovoľne čistiť túto posteľ podľa potreby je skutočným požehnaním. Na vyššie uvedenej fotke som vybrala tri puzdrá, ktoré boli z jednej posteľnej súpravy, ale pokojne sa vybláznite vo svojom tvorivom procese.

Krok 2 – Zarovnajte vankúše

Puzdrá položte na rovný povrch tak, aby boli dlhé strany zarovnané, tri v rade.

Krok 3 – Zošite obliečky na vankúše

Pomocou ihly a nite zošite tri obliečky na vankúše k sebe vo švíkoch, pričom otvorený koniec nechajte nedotknutý. Dá sa to urobiť ručne alebo na šijacom stroji, hoci strojový steh bude odolnejší a najlepšie vydrží čokoľvek, čo naň vrhne.

Krok 4 – Vložte vankúše

Týmto krokom sú všetky tri obliečky na vankúše zošité a vy môžete byť výplňou. Ak to chcete urobiť, jednoducho naplňte svoje obliečky na vankúše starými vankúšmi a vytvorte si vlastnú detskú posteľ šitú vlastnými rukami.

Ďalšie/voliteľné kroky

Veľkosť vankúša: V závislosti od veľkosti a štýlu vašich obliečok na vankúše možno zistíte, že keď vaše deti začnú na posteli relaxovať, vankúše môžu na jednej strane vypadnúť. Ak je to tak, odporúčam najskôr zmeniť veľkosť vankúša použitého v projekte. Zmenšením veľkosti vankúša získate pridanú látku a ďalšie možnosti na vyriešenie problému (jedna z nich je podrobne popísaná nižšie).

Suchý zips: Po zmenšení veľkosti vankúšov je k dispozícii ďalšia látka, ktorá umožňuje jednoducho uzavrieť otvor vykonaním množstva vecí. Do môjho som pridal dva pásiky suchého zipsu, ale to, čo urobíte, by malo závisieť výlučne od vašich schopností a od toho, ako plánujete tento projekt použiť. Zipsy by boli v pohode; skvelá by bola aj šnúrka (aj keď by to vyžadovalo trochu viac šitia).

Vankúše: Jedna posledná vec, ktorú je potrebné zvážiť pred začatím tohto projektu, aj keď si musíte kúpiť nové (lacné) vankúše, je použitie vankúšov, ktoré je možné prať v práčke. Všetci vieme, aké môžu byť malé neporiadne, a hoci samotné obliečky na vankúše možno ľahko vyprať v práčke, neplatí to pre všetky vankúše!

Welcome to Primabyvanie.sk, where words come alive and stories unfold! We are not just a company; we are a passionate team of wordsmiths dedicated to bringing your ideas to life through the art of blogging.

Newsletter