Najlepšia farebná schéma pre obývačku

Olivovo zelená
v novom roku budú v móde farby ako včelí plášť, orgován, pikantná kari limetka, olivovo-žltá, tmavomodrá, čerešňa a javor. Ako súčasť nedávneho projektu pre klienta Hallingová zakomponovala kyslo žltý lak s vysokým leskom, ktorý opísala ako „vyskočenie z interiéru nápojového baru na mieru, často sa otvoria dvere. Je to najbližšie z prekvapení. .” Ak potrebujete viac dôkazov o tom, že zelené farby každého odtieňa sú na vzostupe, nehľadajte nič iné ako farby roka 2022 od Behra, Benjamina Moorea, Sherwina Williamsa a PPG.

Trendy farby v obývačke 2022

„Kľúčovým farebným trendom, ktorý si treba všímať, je nárast v našich obytných priestoroch,“ hovorí dizajnérka Katherine Cohen. “Ako jemný, prívetivý odtieň bude orgován v priebehu budúceho roka trendovou farbou v interiéroch. Pre hravé a zároveň skvelé priestory dodáva orgován každému jasnému priestoru.” Stačí sa pozrieť na tento skvelý hangout s fialovým kobercom od Flor.

Trendy farby v obývačke 2022

….ale nenechajte sa tým zameraním na fialovú nájsť, že najobľúbenejšie neutrálny je “over.” Architektka a dizajnérka Amanda Gunawan z OWIU Studio zistila, že neutrálne farby prevezmú obývačky v roku 2022, ako napríklad Sherwin-Williams’ White Flour a Benjamin Moore’s Swiss Coffee — aspoň v multifunkčných niektorých miestnostiach. „S toľkými ľuďmi pracujúcimi z domu sa mnohé bývalé obývačky na jedno použitie počas dňa premenili na pracovné priestory na čiastočný úväzok alebo prechodné pracovné priestory; preto mám podozrenie, že farby obývačiek budú aj naďalej neutrálne, pretože vytvárať dojem svetla a čistoty pri podpore funkčnosti,“ vysvetľuje Gunawan. “Mnohí z nás stále trávia viac času doma a naše priestory by mali vytvárať pocit pokoja.”

Zemité tóny

„S neustálym vlhkým zameraním na relax a wellness na rok 2022 predpovedáme trendy farieb interiéru, ktoré spájajú a posilňujú naše spojenie s prírodou a navodzujú pocit útulného komfortu v domácnosti,“ hovorí Catharina Björkman, expertka na životný štýl Scandi. v Contura . “Myslite na zemité tóny ako zahmlená zelená, jemná a nadčasová modrá, upokojujúca piesočnatá sivá a hrejivé tlmené červenkasté tóny. Tieto prírodne orientované tóny dodávajú upokojujúci, pokojný pocit,” dodáva.

Karmínovo červená

Keď už hovoríme o prírodnom centre, „bohatý a zemitý karmínový odtieň je úplne úžasný a do každej miestnosti vnesie nádych zrelosti a pôvabu,“ vyhlasuje James Waylett z Jacobs & Dalton.“ Tento jedinečný odtieň dokonale zapadá do celej farebnej palety. a bude základným odtieňom, ktorý sa prenesie do jesenných mesiacov. Myslíme si, že tento príjemný odtieň by bol ideálny pre hlavné spálne alebo na vytvorenie akcentujúcej steny v domácej pracovni alebo obývacom priestore.”

Welcome to Primabyvanie.sk, where words come alive and stories unfold! We are not just a company; we are a passionate team of wordsmiths dedicated to bringing your ideas to life through the art of blogging.

Newsletter