Konferenčný stolík na dotvorenie priestoru

Na realizáciu nápadu na dizajn je niekedy potrebný malý detail. Napríklad konferenčný stolík. Na prvý pohľad to nie je to najpotrebnejšie, no miestnosti to dodá zvláštne čaro bez toho, aby zaberalo veľa miesta.

Rozsah modelov je úžasný! Materiál, farba, tvar, dekoratívne prvky – môžete si vybrať hotové riešenia alebo si objednať stôl podľa vlastného náčrtu a byť si istí exkluzivitou produktu.

Každý konferenčný stolík má výhody z hľadiska ergonómie, kompaktnosti a rozmanitosti dizajnu.

Najpopulárnejšie možnosti pre dom sú nasledujúce:

Pohovky sú pevné stoly vyrobené z dreva a kovu, ktoré sú vhodné na prácu v útulnej atmosfére pri šálke čaju. Často majú police na uloženie lisu, diaľkového ovládača televízora atď.

Dekoratívne – zvyčajne ide o kompaktné modely so sklenenými prvkami, ktoré plnia funkciu stojana na vázu s kvetmi alebo sú umeleckým predmetom miestnosti. Na takéto stoly môžete umiestniť aj mini-bufet pre hostí.

Klasické – stoly obdĺžnikového alebo štvorcového tvaru na pevných nohách, dajú sa rozložiť a sú vhodné na stretnutia s hosťami a prácu.

Ako si vybrať konferenčný stolík

Moderné modely sú funkčným a estetickým prvkom interiéru, ale pred nákupom stola si najskôr určte účel jeho použitia. K stolovaniu sa teda hodia pevné drevené stoly s doskou z ohňovzdorného skla alebo s pokovovaním. V malej miestnosti sa vám bude hodiť skladací model.

Malé “kávové” stolíky sú ideálnou možnosťou pre útulné prestávky s obľúbeným nápojom. Elegantné sklenené modely sú skvelým riešením na umiestnenie kvetov. Takéto dizajnérske stoly sa stanú vrcholom obývacej izby a vizuálne rozšíria priestor. Klasický konferenčný stolík s policami je praktickou možnosťou pre obývaciu izbu: je vhodné piť kávu, pracovať alebo sledovať film s rodinou.

Čo tak štýl

Malý drevený stolík je vhodný do klasického interiéru. Modernosť loftu podčiarkne prepracovaná sklenená konštrukcia s kovovými prvkami. Country doplní masívny stôl vyrobený z dreva a doplnenie kameňa. Okrúhle stoly by mali byť umiestnené v strede miestnosti. Štvorcové a obdĺžnikové – univerzálne pre priestranné a malé miestnosti.

Výhodou konferenčných stolíkov je odolnosť, estetika, pevnosť, dostupnosť a multifunkčnosť. Nebrzdite svoju predstavivosť! Vyberte si alebo objednajte nábytok svojich snov, ktorý bude odrážať vašu individualitu a vytvorí v dome jedinečnú atmosféru, ako aj pohodlie a dokonalosť!

Welcome to Primabyvanie.sk, where words come alive and stories unfold! We are not just a company; we are a passionate team of wordsmiths dedicated to bringing your ideas to life through the art of blogging.

Newsletter