Dekoratívne obliečky na vankúše sú veľkolepým akcentom interiéru

Venovali ste pozornosť fotkám luxusných interiérov penthousov celebrít a VIP rezidencií elitných hotelov? Jediné farebné riešenie je zdôraznené kontrastným akcentom: tmavé na svetle, svetlé na tme, svetlé na pokojnom. Moderné dekoračné obliečky na vankúše vo veľkostiach 40×40 a 70×50 cm dokážu v priebehu minúty zmeniť emocionálne pozadie miestnosti. Túto techniku ​​úspešne používajú dekoratéri, makléri, fotografi a videoblogeri. Ako to spraviť?

Trvá to pár minút

Malé vankúšiky sa úspešne používajú ako emocionálny prízvuk v reštauráciách, hoteloch, obývačkách, spálňach, detských izbách, na terasách. Dekoratívna obliečka na vankúš so zipsom okamžite zmení farbu a štruktúru vankúša. A nálada v priestore:

  • každodenná výmena obliečok na vankúše v čokoládovej, krémovej, fialovej alebo zlatej farbe v rodinnej kaviarni zapája pravidelných návštevníkov do vzrušujúcej hry: čo dnes uvidím?
  • svetlé, farebné obliečky na vankúše na pohovke v relaxačnej zóne hybridnej kancelárie pomáhajú zmierniť stres;
  • Vianočné vzory na vankúšoch v obývacej izbe vám pripomínajú blížiacu sa dovolenku;
  • fialový, oranžový, malachitový alebo čierny vankúš na oceľovom pozadí kancelárie vrcholového manažéra udáva tón rokovaniam;
  • tenké zlaté línie kintsugi na mramorovom a malachitovom pozadí obliečok na vankúše ocenia fanúšikovia východnej filozofie.

Ohodnoťte štýl interiéru

Talentom dekoratéra je harmonicky kombinovať základné štýlové a dekoračné prvky, ktoré sa ľahko menia. Výrobcovia ponúkajú hotové dekoratívne obliečky na vankúše v rôznych farbách a odtieňoch, s razením, reliéfnym vzorom, výšivkou, potlačou, žakárovými vzormi, matným a hodvábnym leskom. Textúra a vzor sa dajú ľahko vybrať pre akýkoľvek interiér: wabi-sabi, eko, maurský, japonský, vidiecky, Provence, barok.

Monochromatické obliečky na vankúše s konvexnými kosoštvorcami a monochromatickým žakárovým kvetinovým ornamentom dobre fungujú v klasických interiéroch. High-tech funkčnosť zdôrazní lakonická obliečka na vankúš 70×50 cm. Škandinávsky štýl doplní obliečka na vankúš z umelej kožušiny s imitáciou pleteného vzoru.

Welcome to Primabyvanie.sk, where words come alive and stories unfold! We are not just a company; we are a passionate team of wordsmiths dedicated to bringing your ideas to life through the art of blogging.

Newsletter