Zimný spánok v teple a pohodlí: výhody flanelových obliečok

Nadýchaný povrch flanelovej posteľnej bielizne má zvláštne kúzlo: dotyk vyvoláva podvedomý pocit pokoja a bezpečia, znižuje stres a normalizuje spánok. Internetový obchod tiahome.sk ponúka prémiové flanelové obliečky s krásnym dizajnom. Objavte hlavné výhody vysokokvalitných súprav posteľnej bielizne z česanej bavlny a flanelu z polybavlny.

Zhodné s prirodzenou tepelnou izoláciou

Flanel je špeciálny druh textílie, v ktorej sú rovné osnovné nite prepletené objemnými priečnymi niťami. Objaví sa objem s „lapačmi vzduchu“, umelou imitáciou podsady zvierat. Vzduch medzi flanelovými vláknami udržuje teplo; textilný vlas vytvára prirodzenú tepelnoizolačnú vrstvu bez umelého zahrievania.

Optimálna hygroskopickosť a priedušnosť

Základom flanelovej tkaniny sú prírodné bavlnené vlákna, rýchlo absorbujú vlhkosť a zanechávajú pokožku suchú bez nepríjemného pocitu mokrej bielizne. Trojrozmerný povrch dokonale prepúšťa vzduch, pokožka má stály prísun kyslíka, ktorý je nevyhnutný pre nočnú bunkovú syntézu a rýchlu regeneráciu epidermálnych tkanív.

Multifunkčná posteľná bielizeň:

Flanel zaručuje pohodlný spánok bez ohľadu na termostat

  • použite kompletnú súpravu s flanelovými obliečkami, perinami a obliečkami na vankúše na vytvorenie „kokonového efektu“ – mikroprostredia s osobným teplotným režimom a osvedčenými antistresovými vlastnosťami;
  • v miestnosti s dobrým kúrením, pre rýchle zaspávanie a dlhú fázu hlbokého spánku, je užitočné kombinovať teplú flanelovú plachtu a “chladné” obliečky na vankúše a obliečku na paplón zo saténu alebo ranforsu;
  • flanelová plachta na saténovej prikrývke umožňuje rýchle nastavenie tepelnoizolačnej vrstvy počas nočného odpočinku alebo prechladnutia;
  • A je fajn zabaliť sa v chladný jesenný deň do flanelovej plachty namiesto deky. Po kúpeli dieťatko zabaľte, aby ste ho ochránili pred prievanom a podchladením.

Kolekcia obchodu TiaHome obsahuje kvalitné produkty slovenských výrobcov: kvalitné suroviny, európske bezpečnostné certifikáty, žiadne toxické farbivá. Flanelovú posteľnú bielizeň je možné prať v práčke v jemnom režime. S každým ďalším praním sa obliečky stávajú mäkšie, zachovávajú si svoje úžitkové vlastnosti po celé roky.

Welcome to Primabyvanie.sk, where words come alive and stories unfold! We are not just a company; we are a passionate team of wordsmiths dedicated to bringing your ideas to life through the art of blogging.

Newsletter